Jesteś tutaj

Jak nie złapać wilka na Piachu: nowość Wydawnictwa PrimoLibro

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Jak nie złapać Wilka na piachu, piesza wędrówka wzdłuż BałtykuNakładem Wydawnictwa PrimoLibro ukazała się książka Jana Dulki Jak nie złapać wilka na piachu, czyli piesza wędrówka wzdłuż Bałtyku z Trójmiasta do Świnoujścia

Oto, co o ksiązce napisał sam autor:

Ponad 550 km, piach, kurz, kamienie, woda (bynajmniej pitna...), czy słońce czy deszcz, często pod wiatr (większość wiatrów nad naszym Bałtykiem wieje z zachodu na wschód), codzienne zmaganie ze swoimi słabościami, bólem i potem, nie odkładanym na potem... Z minimalnym bagażem (nawet bez plecaka, żeby nie przeciążać chorego kręgosłupa), z minimalnym budżetem, z maksymalną radością i ostrożną nadzieją na ukończeniu wędrówki o własnych siłach... (fragm. wstępu)

Jan Dulka alias Wilk Włóczykij – urodzony i dorastający na wyspie Uznam, w sercu Świnoujścia. Zameldowany na Nowej Pradze w Warszawie. Pracujący wszędzie gdzie rzuci los.
 
Wydawnictwo PrimoLibro należy do Grupy Wydawniczej CM. Publikujemy w nim książki nowych nieznanych jeszcze na rynku autorów. Zapraszamy do współpracy: primolibro.pl, primolibro@wydawnictwocm.pl.
ZałącznikWielkość
Image icon Jak nie złapać Wilka na Piachu582.64 KB
Podsumowanie
Region Pomorze
Województwo pomorskie
Kategoria Nasze publikacje
Typ trasy Trasa piesza
Mapa
  • Trasa piesza
  • Nasze publikacje